top of page

POKOJE GOŚĆINNE

Standard

POKÓJ STANDARD

Jednoosobowy pokój położony w mansardowej części pałacu. Elegancki i przytulny jednocześnie. Jasny, z kojącym widokiem na pałacowy park. Stylowa, wyposażona w komfortową kabinę prysznicową łazienka, w której króluje włoska ceramika, to idealne miejsce, by dobrze zacząć dzień lub zmyć z siebie nawet największe zmęczenie. Wygodne łóżko o wymiarach 120x200 cm gwarantuje dobry sen. Na dużym biurku można swobodnie rozłożyć laptop i dokumenty, by poświęcić czas na pracę. Szybki, bezprzewodowy Internet ułatwia kontakt z pozapałacowym światem. Pokój polecamy gościom, którzy podróżują samotnie lub członkom większych grup, lubiącym mieć własne miejsce wyciszenia.

POKÓJ PREMIUM

Premium

Dwuosobowy pokój na drugim piętrze pałacu, idealny dla par, a także rodzin. Eleganckie i przytulne wnętrza utrzymane w spokojnej kolorystyce sprawiają, że goście czują się tu bardzo  komfortowo, ale też – dzięki niepowtarzalnemu klimatowi wnętrza – wyjątkowo. W łazience z prysznicem, wyposażonej w stylową ceramikę i armaturę odpowiednią do charakteru całego pałacu, można poczuć powiew XIX-wiecznego luksusu. Przyjemna, wyciszająca atmosfera pokoju udzieli się każdemu. Dzięki dwuosobowej, rozkładanej sofie pokój polecamy również dla małżeństw z dziećmi. Szybki, bezprzewodowy Internet pogodzi potrzeby całej rodziny. Duże łóżko o wymiarach 180x200 cm można na życzenie rozdzielić na dwa odrębne. 

APARTAMENT Z ZIELONY PIECEM

Zielony Piec

Absolutnie wyjątkowy dwuosobowy Apartament z zielonym piecem jest położony na pierwszym piętrze pałacu. Przestronny i komfortowy. Wyposażony w oryginalne, zabytkowe meble, ma charakter XIX-wiecznego saloniku.

Niepowtarzalnego klimatu nadaje temu wnętrzu zielony piec kaflowy, który podyktował, radosną, pełną wyrafinowanej elegancji kolorystykę wystroju. Jasnozielone tapety, pełne kwiatów i motyli, nawiązują do secesyjnej sztukaterii na suficie. Piec jest oryginalnym elementem wyposażenia tego uroczego wnętrza, które zaczerpnęło od niego swoją nazwę.

Stylowa i przestronna przeszklona łazienka z podgrzewaną podłogą i kabiną prysznicową może być zarówno częścią apartamentu, jak i wygodną strefą intymną.

Dwa zabytkowe łóżka o wymiarach 90x195 cm możemy w zależności od potrzeb gości połączyć lub ustawić osobno. Wygodne fotele to wspaniałe miejsce na wieczorną lekturę. A jeśli będą Państwo potrzebować kontaktu ze światem, zapewni go szybki, bezprzewodowy Internet. Apartament z Zielonym Piecem to idealne wnętrze, by zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń z wypraw po okolicy.