top of page
Szukaj
  • tomaszk

Już wiemy, co Goście myślą o naszym dziewiątym sezonie w Pałacu Gruszów - Średnia ocena Booking.com 9,8!

Zaktualizowano: 18 maj

Kilka dni temu platforma Booking.com opublikowała zwycięzców nagród Traveller Review Awards 2024


Duma nas rozpiera! Kolejny rok naszej działalności rozpoczynamy ze średnią ocen 9,8. W ostatnim sezonie udało się nam nawet podwyższyć naszą ocenę z dotychczasowej średniej 9,7! Traveller Review Awards to coroczny program doceniania partnerów platformy rezerwacji Booking.com za ich gościnność, o czym świadczą oceny pozostawione przez podróżnych po ich pobycie.


Nagrody w 12. edycji programu zostały przyznane na podstawie puli ponad 308 milionów zweryfikowanych opinii osób, które korzystały z platformy rezerwacji Booking.com. Wyliczona ocena końcowa jest oparta na średniej wyciąganej ze wszystkich ocen Gości danego obiektu ostatnich trzech lat, dokładniej w okresie od 1 grudnia 2020 r. do 30 listopada 2023 r.


Zostaliśmy wyróżnieni w programie Traveller Review Awards 2024 platformy Booking.com otrzymując ocenę 9.8!

Do nagród Traveller Review Awards 2024 kwalifikowały się wszystkie rodzaje obiektów noclegowych, nie tylko hotele – od apartamentów i domów wakacyjnych po domki i wille. Oprócz partnerów z kategorii zakwaterowania zostały również docenione wysiłki dostawców usług wynajmu samochodów i taksówek lotniskowych.


Nagrody Traveller Review Awards mają na celu docenienie partnerów, którzy zrobili wszystko, aby zapewnić gościom niezapomniane wrażenia. W tym roku platforma Booking.com wyróżniła rekordową liczbę partnerów, co stanowi odzwierciedlenie wysokiej jakości usług hotelarskich świadczonych przez usługodawców z całego świata.


Niezmiernie się cieszymy z tak wysokiego uznania naszych wspaniałych Gości. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy po więcej pięknych momentów w Pałacu Gruszów.


Kilka miłych słów od CEO Booking.com, Glenna Fogela


"Wiemy, ile wysiłku wkładacie w to, aby pobyt każdego Gościa był magiczny. Wy i Wasz zespół robicie znacznie więcej niż tylko zapewnienie miejsca do spania. Wasza gościnność sprawia, że świat staje się bardziej przyjaznym i gościnnym miejscem. Jesteśmy dumni, że możemy z Wami współpracować - i nie mogę się doczekać wspólnego rozwoju w 2024 roku i później".


Glenn Fogel, CEO of Booking.com


Nowy sezon rozpoczynamy już 25 kwietnia. Zapraszamy do bezpośrednich rezerwacji

Nasz system rezerwacji na nowy sezon 2024 jest już dostępny! Zapraszamy do dokonania bezpośrednich rezerwacji.38 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page